Davet

  Değerli Katılımcımız,

  Bildiğiniz üzere 2020 yılında, Türkiye’nin ilk Fonksiyonel Tıp Kongresi’ni ülkemizi ve dünyamızı sarsan Covid 19 pandemisi sebebiyle tamamen dijital ortamda gerçekleştirmiştik. İkinci Fonksiyonel Tıp Kongremizi ise hem online hem de yüz yüze bir program olarak Sapanca Elite World Hotel’de ağırlıklı olarak hekim, eczacı, diyetisyenlerden oluşan yaklaşık 800 katılımcı ve 30 u aşkın sponsor firmanın desteği ile gerçekleştirmiştik.
  Bu yıl üçüncü Fonksiyonel Tıp Kongresi’ni yine aynı otelde gerçekleştiriyoruz. Geçen yıl ki kongremizin çok beğenilmiş olması ve Sapanca’ya İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bursa ve İzmir gibi büyük illerden çok kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmesi nedeni ile aynı oteli kongre otelimiz olarak belirledik.
  Ayrıca bilimsel programın aralarında doğası ve diğer imkanları açısından da çok güzel olan kongre otelinde kısa da olsa bir dinlenme imkânı bulabileceksiniz.

  Kongremizde canlı olarak gerçekleşecek 3 günlük eğitim ile birlikte katılımcılara online olarak sonradan izlenebilecek 40 ders de ilave olarak sunulacaktır.

  Geçtiğimiz yıl kongremizi ekim ayında hibrit bir şekilde gerçekleştirdik. Ancak bu yıl canlı online yayın olmayacak! Bu yıl kongremizi sadece yüz yüze katılım şeklinde planladık!
  Fonksiyonel Tıp Ailesinin senede bir kez de olsa bir araya gelip kaynaşmasını ve sorunlarını konuşmasını önemsiyoruz.

  Elite World Sapanca otelinin 2000 m2 lik balo salonunda rahat bir şekilde yüz yüze bir fonksiyonel tıp kongresi gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

  Zengin bir program içeriğiyle birlikte sizleri yılda bir kez gerçekleştirdiğimiz bu güzel kongremizde görmeyi umut ediyoruz. Kongre katılımcıları canlı olarak izleyecekleri sunumları ve daha fazlasını kongre sonrası 3 ay boyunca online platformumuzda dilediği gibi izleyebilecek ve sunumların pdf lerini indirebilecek.

  Bu yıl 14-16 Ekim 2022 tarihlerinde 3.sü düzenlenecek olan Fonksiyonel Tıp Kongresi’nde bir önceki kongremizde olduğu gibi bilim kurulumuz ve danışma kurulumuzla birlikte, fonksiyonel tıp pratiğinde son yıllarda öne çıkan yeni yaklaşımları da içine alan ayrıntılı bir bilimsel program hazırladık.

  Kongre süresince bilimsel programı istediğiniz şekilde takip edebilir istediğiniz kadar fuayene alanında fonksiyonel tıp bakış açısıyla üretilen yeni gıda takviyelerini inceleyerek zaman geçirebilir ya da yorulduğunuzda otelin sunduğu imkanları da değerlendirebilirsiniz.

  Fonksiyonel Tıp konusunda seçkin konuşmacıların yer alacağı kongremize bu yıl fonksiyonel tıp konusunda bilgi edinmek veya sahip olduğu bilgileri pekiştirmek amacı taşıyan hekim, diyetisyen, fizyoterapist, hemşire, eczacı gibi sağlık profesyonelleri ile birlikte sağlık profesyoneli olmayanlar da katılım sağlayabilecektir.

  3.Fonksiyonel Tıp Kongresi’nde tüm fonksiyonel tıp ailemizi ve fonksiyonel tıp sevdalılarını aramızda görmekten mutluluk duyacağız, 14-16 Ekim 2022 tarihinde Sapanca Elite World Hotel’de görüşmek dileğiyle.

  KOHEF Derneği ve Fonksiyonel Tıp Platformu Bilim Kurulu Başkanı

  Prof. Dr. Mehmet Mahir Atasoy